Balıkesir’in En İyi 10 Kamp Alanı

Doğayla bütünleşmek için Balıkesir’in en iyi kamp alanı aramak ve en güzel zamanlara hazırlanmak size iyi gelecektir.

Balıkesir'in En İyi 10 Kamp Alanı İçerik Listesi

Hızır Kamp Alanı

Burada kamp yapmadan önce mutlaka rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Günübirlik ve diğer kamp alanı seçeneklerinde sıkça tercih edilen bir yerdir. Zeytinli Çayı’nın tadını çıkaracağınız doğada yürüyüş imkanı olan bir kamp sizi bekliyor.

Kapıdağ Camping

Erdek ilçesine yakın bir yerde bulunan Kapıdağ Kamp Alanı, deniz otobüsüyle de ulaşılabilen bir alandır. Burada kendiniz ya da ailenizle beraber deniz ve ormanın tadını çıkarabilirsiniz.

Akaleos Kamp Yeri

Yerleşim düzeni ile doğanın içinde kaybolacağınız mükemmel bir alanda kamp yapabilirsiniz. Akaleos Kamp Yeri, güvenle zaman geçirebileceğiniz, deresi ve yeşilliği ile memnun kalacağınız bir alan, mutlaka denemeniz önerilir.

Çamlıkaltı Piknik ve Kamp Alanı

Ormanlık alan ve denizi iç içe bulacağınız bu yerde çadırınızla dilediğiniz kadar keyif yapın. İsterseniz alandaki farklı hizmetlerden yararlanabiliyorsunuz. Oldukça ferah bir ortamda zamanınızı geçirebilirsiniz.

Ayvalık Çamlık Camping

Balıkesir Ayvalık Çamlık Camping,  en iyi kamp alanları arasında bulunuyor. Her sene birçok kişinin çadırlı kamp yaptığı alanda günlük hayatınızı kolaylaştıran birçok detayı bulabilirsiniz.

Ayvalıkta Kamp Yapabileceğiniz 10 En İyi Kamp Alanı yazımızı okuyarak daha fazla kamp alanı fikri edinebilirsiniz.

İnek Obası Çadır Kamp Alanı

Kaz Dağları’nda bulunan İnek Obası Çadır Kamp Alanı kendi çadırınız ya da tesisten alınan çadırla zaman geçirmeye imkan veriyor. Milli park eteğinde bulunan bu doğa harikası kamp merkezinde organik yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Cunda Adası Kamp Alanları

Cunda Adası’nda birçok koyda kamp yapabilirsiniz. Merkezi bölgeye yakın olması nedeniyle sıkça tercih edilen bu alanda denizin ve doğanın eşsiz manzarası sizi bekliyor. Google arama moturunu kullanarak Cunda Adasında kamp alanlarını bulabilirsiniz.

Çaylak Şelalesi Kamp Alanı

Susurluk’taki Çaylak Şelalesi Kamp Alanı özellikle yaz döneminde Balıkesir ve civar şehirden yoğun talep görüyor.

Sural Çiftliği Kamp

Kendine özgü küçük ahşap evleri olan bu alan Balıkesir kamp alanları arasında dikkat çeken bölümlerdendir.

Kamp Ant

Marmara Denizi güney kısmında, kumlu plajıyla dikkat çeken Kamp Ant, bolca çam ağacıyla misafirlerini karşılıyor. Rüzgar sörfü sevenler için de ideal olan bu mekan kamp yaparken temel yeme içme tuvalet vs. ihtiyaçlarınızı da karşılıyor.

Benzer Yazılar

Yanıtlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.