Bisiklet Arkadaşı Arayanlar – 2020

Bisiklet arkadaşı aramak belkide Türkiye’de samanıkta iğne aramak gibi bir şey… Allahtan Facebook, Bisiklet Forumları gibi mecralar varda, azda olsa Bisiklet seven, bisiklet arkadaşı arayanlarla tanışma fırsatı yakalıyoruz. Kimimiz şehir içinde arkadaş olacak bisiklet arkadaşı arıyoruz. Kimimiz il dışına hatta şehir dışına çıkabileceğimiz bir bisiklet arkadaşı arıyoruz.

Bisiklet Arkadaşı Bul – Bisiklet Arkadaşı Arayanlar Burada Buraya Tıkla Bisiklet Arkadaşı Bul!

Bisiklet arkadaşı arayan arkadaşlar, bisiklet dostluğunun yaşamın gri-karanlık yönlerine ışık olduğunu, ışık dağıttığını çok iyi bilirler. Günümüzde bireyselliğin yaygınlaştığı, egoların hakimiyet saldığı bu dönemde bisiklet arkadaşlığımıza sahip çıkmalıyız. Bisiklet arkadaşlığımızı öldürmemeliyiz. Eminim bisiklet arkadaşı bulma konusunda hem fikir arkadaşlarda benim gibi düşünmektedir. Yaşam sevincimiz, doğanın bir halkası olmamızın belkide en temelinde bisiklet ve bisiklet arkadaşlığı yatmaktadır. Bulduğumuz bisiklet arkadaşına sevgi ve destek vererek gönüllerimizi rahatatırız ve iç huzuru yakalarız.

Bisiklet arkadaşı bulma 2020 yılında en popüler arayışlar içerisinde insanlar çünkü artık yollarda grup ile eğlenmeyi seviyor. Bisiklet grupları hoş oluyor. Bisiklet arkadaşı olması iyi oluyor. Bisiklet arkadaşınız bir sıkıntı olduğunda asla sizi bırakmaz. Sizi dinler, çare arar ve onu bulur. Bisiklet arkadaşlıklarınız asla sizin zaaflarınızı kullanarak size zarar vermez. Bisiklet arkadaşlıkları mükemmel bir dostluk gerektirir. Sizin hatanızı örter, gidermenize yardımcı olur.

Umarım herkes gönlünün güzelliğinde temiz, pratik, zeki ve çevik, problemsiz Bisiklet Arkadaşı Bulur. Bisiklet arkadaşı arayanlar, dikkat etsin arkadaşlık çok önemli ve kutsal bir olgu.

Benzer Yazılar

Yanıtlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.