Gezgin Forum

Kamp, Otostop, Karavan, Tekne, Off-Road, Bisiklet ve Motosiklet seven Gezginlere Özel
Türkiye'nin Bir Numaralı Gezgin Forumu

Gezgin Topluluğu Forumlar Gezilecek Yerler Asgard Camping – Fethiye İçin Güzel Bir Kamp Alanı!

Etiketler: 

 • Asgard Camping – Fethiye İçin Güzel Bir Kamp Alanı!

   Ahmet Pektaş güncelledi 8 ay, 3 hafta önce 1 Üye · 1 Gönder
 • Ahmet Pektaş

  Üye
  27 Ağustos 2020 saat 15:30

  Merhabalar. Eylülde kampımıza bekleriz. Kamp alanımız Asgard Camping Fethiye kayaköyde. 17 dönüm meyve bahçesine kurulu. 3 koya en yakın mesafede ve 5-10 km yakınlığın antik ve turistik yerler var. Kendi çadırınızla 35 TL ödeyerek bir gün kalıyorsunuz 2 kişi. Bu fiyat çadır için geçerli kişi başı değil. Yeme içme için açık mutfağımız da 4 lü ocak bulaşık tekneleri buzdolabı var ücretsiz kullanabilirsiniz.

  Mangal alanımızda yemek hazırlıyabilirsiniz. Barımız gece 12 ye kadar açık. Bizim mutfakta sabah kahvaltısı ve akşam yemeği çıkıyor önceden haber vermek kaydı ile kişi başı 15 TL ödeyerek yararlanabilirsiniz.

  Çok güzel ve lezzetli tabaklar hazırlıyoruz her öğün için. Burada aracınızla 3 dk mesafede koylar başlıyor ya da yürüme mesafesinde antik manastır ve köyler var. Ben video ve görseller için instagram hesabımıza göz atabilirsiniz diye şuracığa iliştiriyorum http://www.instagram.com/asgardcamp etraf az sakinlesin diye eylülü bekleyen vardır diye yazmak istedim. Yolunuz Fethiyeye düşerse mutlaka bekliyoruz.

Yanıtla: Ahmet Pektaş
Your information:

Vazgeç
Tartışma Konusu
0 / 0 gönderi June 2018
Şimdi