Gezginsel Seyahat Forumları

Gezginsel'e hoş geldiniz! Dünyanın dört bir yanından gelen gezginlerle tanışın, seyahat deneyimlerinizi paylaşın ve en iyi destinasyonlar hakkında ipuçları alın. Yolculuğunuzu daha özgün ve keyifli kılmak için buradayız!

Gezgin Topluluğu Forumlar Konu Dışı e-ticaret için en iyi kargo hangisidir?

 • e-ticaret için en iyi kargo hangisidir?

  Posted by Harun on 27/11/2023 saat 13:28

  E ticaret için kapıda ödemeli kargo anlaşması yapabileceğim en iyi kargo sizce hangisi? Bugün mng ile görüştüm hem kargo bedeli hem de kapıda alınacak tutardan yüzde 20 pay alacaklarını söylediler. Bu yüzde olayı çok saçma değil mi yoksa her firmada mı var bu?

  Mert cevapladı 4 yıl, 2 ay önce 0 Üye · 1 Yanıt
 • 1 Yanıt
 • Mert

  Guest
  20/03/2020 saat 21:21

  kapıda ödeme den kurtulmak için bir yöntem var. sanal post olmayan sitelerde kullanıcı ürünü seçiyor kayıt oluyor ve ona bir sipariş numarası oluşturuluyor. Verilen ibana ödeme yapması için yönlendiriliyor iban sayfasına. Havale veya eft notuna bu sipariş numaranızı ekleyiniz yazıyor. Müşteri internet bankacılığından ödemeyi yapıyor ve işlemi ni tamamlıyor. Sizde gelen ödemelerden hangi siparişin ödemesinin geldiğini anlıyorsunuz. Aynı sistemde müşteri ödemesinin alınıp alınmadığını kargosunun durumunu vs herşeyi takip edebilir. Bu yöntemi tema satan sitelerden tutunda e ticaret sitelerine kadar herkes kullanıyor.

Yanıtla: Harun
E ticaret için kapıda ödemeli kargo anlaşması yap…
Vazgeç
Your information: