Gezgin Forum

Kamp, Otostop, Karavan, Tekne, Off-Road, Bisiklet ve Motosiklet seven Gezginlere Özel
Türkiye'nin Bir Numaralı Gezgin Forumu

Gezgin Topluluğu Forumlar Gezilecek Yerler Kilimli Koyu – Ağva Kamp

 • Kilimli Koyu – Ağva Kamp

   Ramazan güncelledi 9 ay, 2 hafta önce 0 Üye · 2 Gönderiler
 • Bro

  Guest
  22 Temmuz 2020 saat 10:46

  Kilimli Koyu – Ağva

  İstanbul’a yakın kamp alanları arasındaki doğayla en iç içe olunan, hem sakinliği hem de güzel manzarasıyla güzel bir deneyim yaşatan ve aynı zamanda denize girilebilen bir yer Kilimli Koyu..

  🚗 İstanbul’a yaklaşık 80 – 100 km civarında mesafede bulunmaktadır. Şileye kadar otoban yolu kullanılmakta, şile ye gelmeden sapıp, ara yollardan / köy yollarından ulaşım sağlanmaktadır. Her türlü araç ile ulaşım kolaydır.

  🏕️ Koyun en tepesindeki restoranın sağ tarafında ücretli kamp alanı olduğu gibi yine restoranın sağ ve sol taraflarından aşağıya indikçe denizin dibindeki falezlerin üzerinde kamp yapılmaktadır. Daha da sakinliği seven olursa batı yönde 300 500 metre daha yürüyüp manzarası daha güzel fotoğraftaki yerlere ulaşım sağlayabilir.

  📸 En güzel fotoğraflar en batıdaki trekking parkuru nun başlangıç noktası olan tepeden çekilmektedir. Çevrede yapay ışık olmadığından geceleyin gökyüzünü ve yıldızları izlemek büyük keyif.

  Not:Lütfen bulduğunuzdan dahi temiz bırakınız.

 • Ramazan

  Guest
  29 Temmuz 2020 saat 19:33

  Kilimli koyunu çok seviyorum. Dalgalı değil. Kamp yapmak isteyen herkes Kilimli Koyuna gidebilir. Ama arkadaşın dediği gibi lütfen çöpleri toplayıon!

Yanıtla: Bro
Your information:

Vazgeç
Tartışma Konusu
0 / 0 gönderi June 2018
Şimdi