Gezgin Forum

Kamp, Otostop, Karavan, Tekne, Off-Road, Bisiklet ve Motosiklet seven Gezginlere Özel
Türkiye'nin Bir Numaralı Gezgin Forumu

Gezgin Topluluğu Forumlar Seyahat Arkadaşı LÜTFEN HERKES OKUSUN

 • LÜTFEN HERKES OKUSUN

   Hakan güncelledi 1 ay önce 1 Üye · 1 Gönder
 • Hakan

  Guest
  24 Mayıs 2022 saat 15:08

  Gürcistanda herkesin dikkat etmesi gereken bir konudan bahsedeceğim.

  Batumu gezmeye karar vermiştik orada adının murat olduğunu söyleyen bir Türkle tanıştık (genelde uşaklar falan diyor). İyi gibi gözüken bu yarım akıllı insanlara dikkat etmelisiniz.

  Bir otelle (otelin ismi haritada marmara diye geçiyor yorumları okursanız diğer kurbanları da görürsünüz) anlaşmış 100₺ ye oda var diyip bizi otele götürdü. Oda diğer yerlere kıyasla gayet iyiydi. Bu adam tiflisi sürekli kötüleyip bizi batumda kalmaya ikna etti. Akşam olduğunda kahve içelim diye otele gelip bizi çağırdı.

  Otelin hemen altında gece kulübü varmış. Bira 6 lari çay bedava diye konuya giriyor meğerse bu sadece görünen kısmıymış. Bu hamsi kafalı bir eve gidip geleyim dedi ve yanımızdan kalktı sonra otelin sahibi yanımıza gelip masaya kız çağırın falan filan diyip gaza getirmeye çalıştı. Meğerse aşağıdan buldukları kızı yukarıya çıkarıyorlarmış. Hepsi bir şebeke. Kısaca en sonda herkese kabarık bir hesap kitliyorlar. Sonuç olarak GÜRCİSTAN’DA TÜRKÇE KONUŞAN BİRİ GÖRÜRSENİZ ORADAN KAÇIN. BİZ BU ÇAPULCULARA PARA KAPTIRDIK SİZ KAPTIRMAYIN

Viewing 1 of 1 replies
Yanıtla: Hakan
Your information:

Vazgeç
Tartışma Konusu
0 / 0 gönderi June 2018
Şimdi