Gezginsel Seyahat Forumları

Gezginsel'e hoş geldiniz! Dünyanın dört bir yanından gelen gezginlerle tanışın, seyahat deneyimlerinizi paylaşın ve en iyi destinasyonlar hakkında ipuçları alın. Yolculuğunuzu daha özgün ve keyifli kılmak için buradayız!

Gezgin Topluluğu Forumlar Diğer Konu Dışı Oyun bağımlılığından nasıl kurtuluruz Oyun bağımlılığından nasıl kurtuluruz tartışmasını cevapladı.

• Ali

Guest
    21/06/2021 saat 01:26

Zamaninda fivem denen bır batakliga girdim 3k dan fazla saatimi sadece o oyuna harcadim. Bu oyun bagimliligi umarim olmaz ama ileride unıversıte okudugu zaman okuluna bıle gıtmeme ıstegı uyandiracak. Cozumu basit gelebılır. Ilk olarak kendimi yanlız hissediyorum arkadaslarım yok hissi var ise beraber bir tatıle cikin veya ergin bir birey ıse arkadaslari ile tatile cikmasini onerın. Ben yayincilik yapmistim 2 yila kadar. 12 saat bılgısayar basında olunca kilo almadim fakat yemegım benımde ayagima kadar geldı. Tr de durumlar nasil bilmiyorum fakat spor salonuna yazdirin kesinlikle. Beyzbol veya badminton gibi hareketli aktıvıte ıle ugrasmali. Golf oynayabilir. Ama sunu da belirtmek ıstıyorum. Bılgısayar bagimlisi olan bir gencin elinden bılgısayari alirsaniz bunda mobıle oyunlara takilacaktir