Gezginsel Seyahat Forumları

Gezginsel'e hoş geldiniz! Dünyanın dört bir yanından gelen gezginlerle tanışın, seyahat deneyimlerinizi paylaşın ve en iyi destinasyonlar hakkında ipuçları alın. Yolculuğunuzu daha özgün ve keyifli kılmak için buradayız!

Gezgin Topluluğu Forumlar Diğer Konu Dışı anksiyete bozukluğu ve uçak fobisi… uçağa binince artıyor… çözümü? anksiyete bozukluğu ve uçak fobisi… uçağa binince artıyor… çözümü? tartışmasını cevapladı.

• Yiğit

Guest
    24/03/2020 saat 03:05

Ben ilk uçuşumu uzak doğuya yaptım. 9 saat ? darlandikca darlandım nefesim kesildi. Tam haykırmak Böğürmek uzereydimki. Derin Bi nefes alıp. Lan dedim enaz 200 insan var. Çocuklar var kadınlar var erkekler var. Bu kadar insan keyifli. umurlarında değil. Bunlar kadar olamicanmi yani dedim kendime.hem dedim düşse nolcak? nasılsa bir gün öleceksin öleceğiz ölecekler… Oldukten sonra nasıl öldüğünün Bi önemi yok. Gibi VS vs düşünürken bir baktım 1 saat geçmiş. ?

Bu kadar kötü senaryo düşünürken 1 saat geçtiyse dedim kendi kendime ve bu negatif enerji ile bu uçağı dusuremediysen bu dahada bu uçak düşmez diyerek Bi başladım olumlamalara. Gözlerimi bi açtım bangkok havalimani na inmisiz herkes inmiş. Hostes beni uyandırıo. ???Dedim 5 dakika daha uyuyayım nolur ?. Demem o ki gerçeklerle ve korkuların la yuzlesmeden hiç Bi korku geçmez.. Şimdi taksiye biner gibi biniyorum iniyorum ?