Gezginsel Seyahat Forumları

Gezginsel'e hoş geldiniz! Dünyanın dört bir yanından gelen gezginlerle tanışın, seyahat deneyimlerinizi paylaşın ve en iyi destinasyonlar hakkında ipuçları alın. Yolculuğunuzu daha özgün ve keyifli kılmak için buradayız!

Gezgin Topluluğu Forumlar Konu Dışı kalp krizi geçireceğimi zannediyorum kalp krizi geçireceğimi zannediyorum tartışmasını cevapladı.

  • Sema

    Guest
    24/03/2020 saat 03:30

    Öncelikle çok geçmiş olsun. Daha da öncesi lütfen ilaç tedavisi için önyargılı olmayın. Kendiniz deneyimlediniz mi yoksa çevreden gelen yorumlarla mı ilaçların iyileştirilmesi yerine sadece uyusturdugunu söylüyorsunuz? Bazen psikiatri ilaçları hayat kurtarıyor biliyor musunuz? Lütfen onyargisiz bunu bir daha düşünün. Ilk tavsiyem psikiyatri uzmanı yorumu alın, ikinci tavsiyem dahiliye uzmanı çünkü bazen vücutta oluşan gaz kalp krizi semptomları benzeri sancılar oluşturuyor, son tavsiyem ise Nöroloji doktoru. Aaaa en önemlisi aslında seçeceğiniz hastane mutlaka üniversite hastanesi olmalı. Özel Hastanelerden uzak durun. Acil şifalar diliyorum en yakın zamanda