Gezgin Forum

Kamp, Otostop, Karavan, Tekne, Off-Road, Bisiklet ve Motosiklet seven Gezginlere Özel
Türkiye'nin Bir Numaralı Gezgin Forumu

Gezgin Topluluğu Forumlar Genel Konular Erasmus Erasmus Polonya Reply To: Erasmus Polonya

• Roza

Guest
    30 Mart 2022 saat 13:36

Merhabalar ben 21 yaşında Türkiyede üniversite sınavına hazırlanan biriyim. Bu yaz için almanya veya fransada 3 aylığına yurt dışında iş tecrübesi edinmek harçlığımı çıkartıp birikim yapmak için bir iş arıyorum. Yeşil pasaportum olduğu için vize sorunum yok ama çalışma iznim yok malesef. Daha önce kafelerde çalıştım ve bulaşıkçılık mutfak servis gibi pek çok işler yaptım. Geçmiş senelerde 13 ülke gezdim 2 defa almanyada bulundum ve pek çok defa yurt dışına çıktım yurt dışına adaptasyon sorunum yok otel temizliği bulaşıkçılık kafe mutfağı gibi vs. her yerde çalışabilirim çalışkan birisiyim elimden her iş gelir. Almanca bilmiyorum ama ingilizce biliyorum ve konuşabiliyorum. Bu konuda bilgisi olan tavsiyeleri olan, daha önce benim gibi kısa süreli avrupada iş tecrübesi olan veya çevresinde benim gibi bir çalışan arayan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Teşekkür ederim