Hakkımızda

gezginsel.com kimdir?

Türk gezginleri olarak biz özeliz çünkü aramıza asla yabancıları  almıyoruz. Gezginsel, Erasmus veya Work And Travel deneyimlerinizi paylaşmak, saklı ve gizli kalmış yerleri keşfetmek, bakir koyları öğrenmek, yeni seyahat fırsatlarını yakalamak isteyen sadece Türkçe konuşan gezginleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir platformdur. Bu platformun bir parçası olmanın ilk kuralı bir gezgin olmaktır.

Bakir kalmış güzellikleri keşfedin

Forumda gezilecek yerler tartışmasını kullanarak bakir kalmış doğal koyları, şelaleri, parkuruları öğrenebilirsiniz.

Türk gezginlerine sor

Her neye kafanız takılıyorsa, Türk gezginlerine güvenebilirsiniz, sorduğunuz her sorunun tatmin edici bir cevabı olduğunu burada keşfedeceksiniz. Fikir veya yardım talebinde bulunan gezginlere sizde yardımcı olabilir, sorularına cevap verebilirsiniz. 

Fırsatları takip edin

Bir gezginin işine yarayacak her türlü fırsatları takip etmenin keyfini yaşayacaksınız. İster duyurulardan ister tartışmalardan bu fırsatları yakalayın veya ilk haber veren siz olun.

Topluluğu bilgilendirin

Türk gezgin topluluğu olarak bizi diğer topluluklardan ayıran en büyük özellik hiç kuşkusuz, yardım etmekten keyif almamızdır. Topluluğun faydasına dokunacak A-Z’ye her türlü bilgi ve belgeyi burada kullanabilmenin rahatlığı için size söz veriyoruz.