Bisiklet Forumları ve Bisiklet Grupları – 2020

Etkinliklerimizin yegane gücü mutlak surette birlik ve beraberliktir. Bisiklet grupları bu yüzden çok önemlidir. Bisiklet sevenler için oluşturulan bisiklet grupları ve bisiklet forumlarının etkin şekilde kullanılması bisikletçilerin gücününde artmasına sebep vermektedir.

Türkiyenin En şık ve modern Bisiklet Forumlarına gitmek için tıklayın!

Bisikletçilerle tanışın, Bisiklet Gruplarına katılmak için tıklayın!

Bisiklet grupları ve bisiklet forumlarının gelişmesini engelleyen tek şey ise EGO’dur. Egomuzu yenerek, bilgi ve paylaşımlarımızı bisiklet grupları ve bisiklet forumlarında paylaşmamız. Bilmeyen bisiklet sever arkadaşlar, bisiklet forumlarında yardım etmemiz ve birlikten doğan güçten faydalanmamız gerekmektedir. Bisiklet grupları içerisinde her yerde olduğu gibi bencil insanlarda ne yazıkki bulunmaktadır. Kendi dışındakilerle bir olmayı bilmemesi, becerememesi ve kendi benliğine yenilen bisikletçileri burada tutmamaya özen gösterelim. Türkiye’nin en iyi bisiklet forumunu burada oluşturalım , nefsimizi kontrol edelim herkese yardım edelim!

Bisiklet Yardım Forumlarını oluştururken, tüm olumsuz duygu ve düşünceler ben ve diğer değişle Egolarımızdan kurtulalım. Türkiye’deki bisiklet gruplarındaki benciliği yok etmek adına, bir bumdan bin mum yanar sözü ile yola çıktık. Bisiklet Forumlarını oluşturduk ve Bisiklet Gruplarını kurduk. Sizlerde bisiklet gruplarına tek tık ile üye olabilirsiniz. Bisiklet forumdan da dilediğiniz gibi yararlanın!

Unutmayın ger insan sosyal bir varlık olarak toplumda yaşar. Hiç kimse yalnız yaşamaz. Doğası gereği insanlarla sürekli iletişim halinde kalmak zorundayız. Biz bisikletçilerde yalnız yaşamayız. Çünkü bizde insanız.

Bisiklet Forumları kurarak, ve bisiklet forumlarını kullanarak birlik ve beraberliğimizi artıralım. Tüm sorunlarımızı burada çözelim. Aktif Bisiklet Forumlarını kullanırken, bilmeyenleri kınamayalım, onları bisikletten soğutmayalım. Bisiklet gruplarını kullanarak, bisiklet arkadaşları bulalım, modifiyeli bisikletlerimizi paylaşalım, diğer arkadaşlara ilham olalım Farklılıklarımız ortaya çıksın. Bisiklet forumları kullanarak, hayır işlerinde birbirimiz ile yarışalım. Genç nesillere daha güzel ve güncel bilgiler bırakalım.

Birlik ve dirlik içerisinde, Bisikletçilere özel Bisiklet Forumlarını kullanmayı umut ediyorum. Yüreğimle de bu forumu hep birlikte geliştirip büyüteceğimize inanıyorum.

Benzer Yazılar

Yanıtlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.