Gezginsel Seyahat Forumları

Gezginsel'e hoş geldiniz! Dünyanın dört bir yanından gelen gezginlerle tanışın, seyahat deneyimlerinizi paylaşın ve en iyi destinasyonlar hakkında ipuçları alın. Yolculuğunuzu daha özgün ve keyifli kılmak için buradayız!

Gezgin Topluluğu Forumlar Sağlık Saç Estetiği Erkek tipi saç dökülmesine prp fayda Sağlar mı

 • Erkek tipi saç dökülmesine prp fayda Sağlar mı

  Posted by Erkek on 27/11/2023 saat 13:36

  Merhaba!

  Saçı dökülen arkadaşlar (özellikle erkekler) ne gibi önlemler alıyor?

  Prp tedavisi yaptırıp bu tedavi yöntemini öneren var mı?

  Cemal cevapladı 2 yıl, 9 ay önce 0 Üye · 4 Yanıt
 • 4 Yanıt
 • Wli

  Guest
  22/07/2021 saat 16:09

  Cerrahpaşa cildiye de saç üzerine uzman doktorlar var hatta saç üzerine uzmanlaşmış doktorlar da vsr orada proflardan bi randevu almanı öneririm. Oldukça ilgililer. Prp yi doktor önerirse yaptırabilirsin kafana göre yaptırmak kafanı yara yapmaktan baska bir işe yaramaz.

 • Fırst

  Guest
  22/07/2021 saat 16:10

  Saç mezoterapisini bi araştırın derim , ben yaptırdım makul fiyata oldukça kalıcı çözüm diyebilirim, istanbuldaysan doktorun ve kliniğin numarasını özelden paylaşabilirim sanırım ilk muayene ücretsizdi

 • Hasan

  Guest
  22/07/2021 saat 16:10

  Çok fazla yorum olduğu icin yazıldı mı bilmiyorum fakat çevremde çok fazla kişi e vitamini ile bunu çözdü. Evicap kapsuller var onlardan alıp hafta icinde iki kere içindeki sıvı ile saca masaj yapıp yediriyorsunuz sonra uyuyup sabah yıkıyorsunuz basit ve etkili bir çözüm diye duydum en azından 2 ay deneyebilirsiniz

 • Cemal

  Guest
  01/09/2021 saat 13:23

  Prp yaptırıyorum hocam, 3. seanstayım ve sanki etkileri var gibi. Ama ben 8 ay önce Promed’de saç ekimi yaptırdım ve ardından seanslara başladık. Saç köklerimin gelişimini hızlandırdığını hissediyorum. Tabii dökülmelerde tam etki eder mi bilemedim. Sonuç olarak kendi kanınız kullanılarak derinin beslenmesi, dolaylı olarak köklere etki etmesi bekleniyor. Etki etmemesi de beklenen bi şey. Kişiden kişiye ve metabolizmadan metabolizmaya değişiyor.

Yanıtla: Erkek
Merhaba! Saçı dökülen arkadaşlar (özellikle erkek…
Vazgeç
Your information: