Gezginsel Seyahat Forumları

Gezginsel'e hoş geldiniz! Dünyanın dört bir yanından gelen gezginlerle tanışın, seyahat deneyimlerinizi paylaşın ve en iyi destinasyonlar hakkında ipuçları alın. Yolculuğunuzu daha özgün ve keyifli kılmak için buradayız!

Gezgin Topluluğu Forumlar Konu Dışı Evcil Hayvan Şikayet (Haklarımız Neler?)

 • Evcil Hayvan Şikayet (Haklarımız Neler?)

  Posted by Deva on 27/11/2023 saat 09:41

  Merhabalar herkese. Ev sahibi olarak bir apartmanda oturmaktayım. Terrier cinsi aşıları tam kimliği olan bir köpeğime evimde bakıyorum. Sürekli site yönetimine şikayet ediliyorum, apartmanda hayvan istemiyoruz diyorlar. Köpeğimin havlaması, apartman içine zarar vermesi veya herhangi bir durum söz konusu değil. Şikayerlerden dolayı tuvalete bile sabah 5 akşam 12 çıkarıyorum. İhbarname yollayıp hem ceza keseceklerini hemde belediyenin köpeğime gelip el koyacağını söylediler hatta bunun sitede ki başka apartmandan örneği olduğunu söylediler. Ne yapmam gerekiyor, ne gibi haklarım var. Bilgi verirseniz çok sevinirim.

  Deva cevapladı 3 yıl, 10 ay önce 0 Üye · 1 Yanıt
 • 1 Yanıt
 • Deva

  Guest
  04/09/2020 saat 15:43

  Yönetim Planında evcil hayvan hususunda bir madde olmadığı için site yönetimi bir şey diyemedi. Sürekli böyle şikayet edeceklerse huzur ve sükunet bozmaktan dava açacağım belirttim. Olay tatlıya bağlandı.

Yanıtla: Deva
Merhabalar herkese. Ev sahibi olarak bir apartman…
Vazgeç
Your information: