Gezginsel Seyahat Forumları

Gezginsel'e hoş geldiniz! Dünyanın dört bir yanından gelen gezginlerle tanışın, seyahat deneyimlerinizi paylaşın ve en iyi destinasyonlar hakkında ipuçları alın. Yolculuğunuzu daha özgün ve keyifli kılmak için buradayız!

Gezgin Topluluğu Forumlar Konu Dışı internet üzerinden satış yapacağım… en iyi site hangisi?

 • internet üzerinden satış yapacağım… en iyi site hangisi?

  Posted by Suzan on 27/11/2023 saat 13:28

  Öncelikle herkese hayırlı günler. Şahıs firması kurmak için gerekli işlemleri başlattım. İnternet üzerinden satış ve letgo, instagram üzerinden satış yapacağım. İnternet üzerinden hem n11, hepsiburada ve gittigidiyor a da satış yapmak istiyorum. Sizce üçünde de satış yapmalımıyım yoksa şu siteye asla bulaşma dediğiniz var mı. Şimdiden teşekkür ederim.

  Serkan cevapladı 4 yıl, 2 ay önce 0 Üye · 2 Yanıt
 • 2 Yanıt
 • Cengiz

  Guest
  23/03/2020 saat 02:11

  Teknopark projesi olan yeni , farklı konsepte bir platformda satış yapmak isterseniz özelden iletişime geçebilirsiniz.
  Siz bir ürün ekliyorsunuz biz anında aynı altyapiyi kullanan 100 lerce mağaza da görünür hale getiriyoruz ,hiç reklam harcaması yapmadan binlerce müşteriye ulaşma imkanı sunuyor

 • Serkan

  Guest
  23/03/2020 saat 02:11

  Trendyol ve Hepsiburada mağazası olanlar için, ürünlerinizin buybox sıralamasını tek ekrandan toplu olarak takip edebileceğiniz bir sistem yazdım. Ayrıca hep birinci sırada kalmak için sizin belirlediğiniz min ve max aralığında ürün fiyatı otomatik olarak güncelleniyor. Aylık yıllık ücret vs gerektirmeden kullanabilirsiniz. Biliyorsunuz sıralamada yukarıda olmanız satışlarınızın birkaç katına çıkmasını sağlıyor. İhtiyacı olan varsa demo üzerinde inceleme yapabilir.

Yanıtla: Suzan
Öncelikle herkese hayırlı günler. Şahıs firması k…
Vazgeç
Your information: