Gezginsel Seyahat Forumları

Gezginsel'e hoş geldiniz! Dünyanın dört bir yanından gelen gezginlerle tanışın, seyahat deneyimlerinizi paylaşın ve en iyi destinasyonlar hakkında ipuçları alın. Yolculuğunuzu daha özgün ve keyifli kılmak için buradayız!

Gezgin Topluluğu Forumlar Konu Dışı İş Kazası Raporu Uzatılabilir mi?

 • İş Kazası Raporu Uzatılabilir mi?

  Posted by Hulusi on 27/11/2023 saat 13:28

  Arkadaşlar merhaba geçen hafta iş kazası geçirdim merak ettiklerim var rica etsem bilgilendirir misiniz ?
  Yüksekten düşme sonucu omzum çıktı burnum çatladı. Acil serviste iş kazası raporu tutuldu ve 8 gün rapor verildi. Raporum bitmek üzere ve omzumdaki ağrı aktif şekilde devam ediyor.
  Bu raporu uzatma şansım var mı ? Var ise nereye başvurmalıyım ?
  İş kazası olduğu için maaşımdan kesinti olmayacağı bilgisi verildi bu doğrumu ?
  Verilen rapor süresi dolduğunda tekrar rapor alabilirsem o rapor iş kazası sonrası alınan rapor olarak gösterilip maaşımdan kesinti olacak mı ?
  Bilgilendirirseniz çok sevinirim. ??

  umut cevapladı 4 yıl, 3 ay önce 0 Üye · 2 Yanıt
 • 2 Yanıt
 • Ceylan

  Guest
  24/03/2020 saat 02:47

  İş kazası olduğu için maaşınızdan herhangi bir kesinti olmaz ancak raporlu olduğunuz süre içindeki ödemeyi ptt den alırsınız. 2. Raporu da iş kazası girişi yaptırarak alırsanız Bi problem yaşamazsınız.

 • umut

  Guest
  24/03/2020 saat 02:48

  Raporunda muhtemelen rapor bitis tarihi isbasi olarak gosterilmemistir. Sonucta eklem sorunu yasiyorsun. Kontrol diye not dusulmustur. Doktorunla, hastane ile gorus. Uzatman icap ediyorsa, doktor zaten ikiletmez.

  Rapor kesildigi anda, is kazasi dahi olsa isverenin kesinti yapma hakki mevcut. Ha isveren arzu ederse kesinti yapmaz. Ama kesinti yapsa bile senin raporun is kazasi oldugu icin, herhangi bir kesinti olmadan gnluk brut kazancini tam olarak sgk dan alacaksin.

  Raporunu uzatirsan, bu ilk raporun devami olacaktir. Sorun yok.

Yanıtla: Hulusi
Arkadaşlar merhaba geçen hafta iş kazası geçirdim…
Vazgeç
Your information: