Gezginsel Seyahat Forumları

Gezginsel'e hoş geldiniz! Dünyanın dört bir yanından gelen gezginlerle tanışın, seyahat deneyimlerinizi paylaşın ve en iyi destinasyonlar hakkında ipuçları alın. Yolculuğunuzu daha özgün ve keyifli kılmak için buradayız!

Gezgin Topluluğu Forumlar Konu Dışı Online altın satışı yapmak istiyoruz

 • Online altın satışı yapmak istiyoruz

  Posted by Terca on 27/11/2023 saat 13:28

  Sevgili arkadaşlar, altın imalatı yapan bir arkadaşım e-ticaret yoluyla online satış işine girmek istiyor, bir site oluşturacak ve bu site üzerinden satış yapacak ayrıca Trendyol gibi sitelerde satış yapacak ve bu sitelerden kendi sitesine yönlendirme olacak, instagram üzerinde profili var ve onu da geliştirip oradan da siteye yönlendirme olacak, bu sitenin kurulumu için isim hakkı dahil 1000 USD gibi paralar istenmiş kendisinden ama fiyat bu şekilde midir ya da bu konuda fikirlerinizi bekliyorum

  Alihan cevapladı 3 yıl, 11 ay önce 0 Üye · 5 Yanıt
 • 5 Yanıt
 • Ahmet

  Guest
  26/07/2020 saat 08:45

  İstediği sitenin kalitesine bağlı aslında 1000 dolar iyi bir site için normal bir ücret 1000tl ye de var ama kalite farkı var tabiki

 • Cengiz

  Guest
  26/07/2020 saat 08:46

  Hocam e-ticaret paketleri diye googledan arama yapıp bununla ilgili paketlere sahip şirketler var. Onlarla iletişime geçmek daha iyi olabilir belki de sizin için.

 • Hakkı

  Guest
  26/07/2020 saat 08:46

  Sonuçta altın işi ile uğraşıyor basit bir iş değil profesyonel olmak zorunda kaliteli bir site ve e ticaret platformundan kendi sistemine aktarma vs ilk kurulumda biraz tuzlu gelebilir ama şunu unutmayın kaliteli ve güvenlik sertifikası ile korunan bir site daha güven verici olur tasarımıda kullanıcı dostu olur ve görüntüsü şık olursa yeni müşteriler çeker ve mevcut müşterinin sadakatini artırabilir. Naçizane tavsiyem bakmanız gereken sitenin fiyatı degil kullanıcı dostu olması, güvenlik, şık tasarım,geniş ödeme seçenekleri, yurtdışına satış yapacaksa her ülkenin kendi para biriminden satış yapması ve dil seçenekleri ve en önemlisi güvenli ve hızlı sevkiyat bunları sağladığı ve iyi şekilde reklam yaptığı taktirde ilk kurulum parasını kısa sürede çıkarabileceğini düşünüyorum.Ama karar kendisine ait

 • Bünyamin

  Guest
  26/07/2020 saat 08:47

  İstenen fiyat gayet normal.

  E-ticaret yapabilmek için güvenlik sertifikalarıyla korunan, yoğun talebi kaldırabilecek, hızlı çalışacak ve kullanıcı dostu arayüze sahip bir site lâzım.

  Ucuz fiyatlarla yaptırdığınız site elinizde patlar. Yani zararınız site yaptırırken tasarruf ettiğiniz miktarın çok üzerinde olur.

 • Alihan

  Guest
  26/07/2020 saat 08:47

  Dostum 1.000 USD çok basit bir fiyat e-ticaret için. Arkada bir yığın servis çalışacak. trendyol, hepsiburada, n11, amazon, kargo firmaları için zaten paket yazılımlarda hazır entegrasyon var. CRM kullanıyorsa ve entegrasyonu varsa onunla entegre edebilir yada harici olarak tek seferde hem kendi e-ticaret sitesine hemde n11, amazon, hepsiburada, trendyol’a otomatik yükleyebilir. Davulun sesi uzaktan hoş gelir. E-ticaret iyidir, güzeldir ama işi ucuza getireyim, internette zaten satıyor, ne var canım bi web sitesi açıyorsun sonra gelsin paralar diyerek girenin canını yakar.

Yanıtla: Terca
Sevgili arkadaşlar, altın imalatı yapan bir arkad…
Vazgeç
Your information: