Gezgin Forum

Kamp, Otostop, Karavan, Tekne, Off-Road, Bisiklet ve Motosiklet seven Gezginlere Özel
Türkiye'nin Bir Numaralı Gezgin Forumu

Gezgin Topluluğu Forumlar Genel Konular Sunucu Teknik – Kurumsal Bilgisayar Bakım Anlaşmaları

 • Sunucu Teknik – Kurumsal Bilgisayar Bakım Anlaşmaları

   Ahmet Can güncelledi 2 hafta, 1 gün önce 1 Üye · 1 Gönder
 • Ahmet Can

  Guest
  16 Kasım 2021 saat 17:39

  IT Danışmanlık ve Bilgisayar hizmetleri konusunda ISO 9001:2015 standartları kapsamında hizmetlerini yerine getiren Sunucu Teknik, Türkiye’de ve dünyada hizmet alanlarını genişletmeye devam ediyor.

  Orta ve büyük ölçekli işletmelerin kurumsal firmaların IT Danışmanlık Hizmetlerini yerine getirmekten mutluluk duyduğunu dile getiren Uzun, “Türkiye harici 2 ülkeden Uzaktan Bağlantı yolu ile destek verdiğini, Linux sistemleri konusunda yine 3 ülkeye yazılım desteği sunduğunu” diye konuştu.

  Sunucu Teknik yetkilileri ile yaptığımız görüşmelerde, IT Danışmanlık Hizmetlerini, Antivirüs Sistemleri, Bulut Çözümleri, Sanallaştırma, Güvenlik Duvarları, Fortinet ve Fortigate hizmetleri ile taçlandırdığını, kurumsal firmaların sunucu bakım anlaşmalarını ve bilgisayar aylık bakım anlaşmalarını aldıklarını ifade etti.

  Sunucu Teknik websitesinde 1000’lerce mutlu müşterilerinin bulunduğunu, müşteri yorumlarına yer verildiğini ve bu mutluluğu aralarına katılacak müşterilerine sunmaktan büyük bir zevk aldığını dile getiren Uzun, IT Danışmanlık Hizmetlerine ve Siber Güvenlik Sistemlerinin yerine getirilmesinde önemli ölçüde yatırım yapacaklarını ve müşteri hizmetleri sistemlerini daha verimli hale getirdiklerini beyan etti.

  ERP ve CRM Sistemlerine yapılan saldırıları, maillere gönderilen zararlı içerikleri, fidye virüslerini, sektörün önde gelen antivirüs markaları ile çözdüklerini, güvenlik duvarı kurulum ve optimizasyonlarını yaptığını, fortinet ve fortigate kurulumları ve optimizasyonlarını verdiklerini teknik servis hizmetlerini yerine getirdiklerini aktardılar.

  Yapılan incelemerde IT Danışmanlık Hizmetleri, Antivirüs, Güvenlik Duvarı, Bilgisayar Aylık Bakım Anlaşmaları, Sunucu Bakım Anlaşmaları, Sanallaştırma Çözümleri, Linux Çözümleri başlıca göze çarpan hizmetleri arasında gözükmektedir.

  Ayrıca firmanın hakkımızda bölümünde yapılan incelemelerde “Uzaktan Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti” “Uzaktan Sunucu Teknik Servis Hizmeti” şeklinde Online Teknik Servis Hizmeti yerine getirdiği bilgisini de almaktayız.

  Bu bölümde Kurumsal Firmaların ERP ve CRM Sistemleri konusunda danışmanlık hizmeti verdiklerini, Muhasebe programları konusunda çözümleri de yerine getirdiklerini, programlarını satışı ve modül yazılımları ile her türlü teknik destek ve yazılım desteği verildiği bilgisine de ulaşmak mümkündür.

  Ana Sayfa

Yanıtla: Ahmet Can
Your information:

Vazgeç
Tartışma Konusu
0 / 0 gönderi June 2018
Şimdi