Gezginsel Seyahat Forumları

Gezginsel'e hoş geldiniz! Dünyanın dört bir yanından gelen gezginlerle tanışın, seyahat deneyimlerinizi paylaşın ve en iyi destinasyonlar hakkında ipuçları alın. Yolculuğunuzu daha özgün ve keyifli kılmak için buradayız!

Gezgin Topluluğu Forumlar Konu Dışı Tahta kurusundan nasıl kurtuluruz ?

  • Tahta kurusundan nasıl kurtuluruz ?

    Posted by Sinem on 27/11/2023 saat 09:42

    Arkadaşlar apartmanımda suriyeli on genç kalıyor aldıkları ikinci el eşyadan tahta kurusu çıkıp tüm apartmanı sarıyor. Tatile gitmeden önce bana da bahsetmişti komşularım. Ama evimde yok diye rahattım döndüğümde benim evimi de sarmış olduğunu anladım. Tüm vücudumu yedi daha önce görmediğim rastlamadığım bi durum . Bi çok ilaçlama şirketi ile görüştüm lakin biri apartmanı istila etmiş eşyalarını bırak ve evi terket dedi. Kurtulmanın imkansız olduğunu ilaçlamayı yapmaya gerek olmadığını söyledi. Bu konuda geçmiş tecrübesi olan arkadaşlarım benimle tecrübelerinizi paylaşırsanız müteşekkir olacağım. Evim ben seyahatteyken 3-4 kez ilaçlanacak. Buna rağmen dönünce başıma gelecekleri düşünmeden edemiyorum bana bi yol gösterin.

    *Görseli dikkat çekmesi adına Martin De Pasquale adlı sanatçıdan alıntıladım. Zira vücudumu bu görselden farksız hissediyorum.

    Sinem cevapladı 6 ay, 2 hafta önce 0 Üye · 0 Yanıt
  • 0 Yanıt

Üzgünüz yanıt bulunamadı.

Yanıtla: Sinem
Arkadaşlar apartmanımda suriyeli on genç kalıyor …
Vazgeç
Your information: