Gezgin Forum

Kamp, Otostop, Karavan, Tekne, Off-Road, Bisiklet ve Motosiklet seven Gezginlere Özel
Türkiye'nin Bir Numaralı Gezgin Forumu

Gezgin Topluluğu Forumlar Genel Konular toptanbilgisayargüvenilir site mi?

 • toptanbilgisayargüvenilir site mi?

   Arda güncelledi 1 ay önce 3 Üye · 3 Gönderiler
 • Ceren

  Guest
  23 Aralık 2020 saat 09:29

  Merhaba arkadaşlar, erkek arkadaşıma güzel bir doğum günü hediyesi düşündüm ve bilgisayar toplamaya karar verdim toptanbilgisayarda fiyatlar çok ucuz geldi, bayilere de satış yapıyorlar son kullanıcılara da satış yapıyorlar. acaba bizlerde oradan alışveriş yapabilir miyiz? daha önce buradan alış veriş yapıp kargosu zamanında eline ulaşmış kişiler var mıdır?

 • Ayça

  Üye
  23 Aralık 2020 saat 09:32

  Merhabalar, bende geçen sene toptanbilgisayardan bilgisayar topladım çok şükür kargom hemen yola çıkmış ve elime ulaşmıştı bu kadar hızlı ürünün kargoladıklarına inanmak çok güç ben çok memnunum, bende bilgisayarı erkek kardeşime almıştım. ürünler çok iyi paketlenmişti. Tavsiye ederim.

 • Arda

  Üye
  23 Aralık 2020 saat 09:37

  ToptanBilgisayar.NET güvenilir bir site, şimdi pc toplama sihirbazları ile gümbür gümbür geliyor, bu siteden bayiler ve normal kişiler alış veriş yapabiliyorlar..

  vergi levhaları ve iletişim bilgileri mevcut referansları da sağlam referanslarında iyi firmalarla çalıştıkları yazılı yine referanslar sayfasını inceleyebilirsiniz. 20 yıldır sektördeler, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. yine bu site aracılığı ile hazır sistemler elde edebilirsiniz.

Yanıtla: Ceren
Your information:

Vazgeç
Tartışma Konusu
0 / 0 gönderi June 2018
Şimdi