Gezginsel Seyahat Forumları

Gezginsel'e hoş geldiniz! Dünyanın dört bir yanından gelen gezginlerle tanışın, seyahat deneyimlerinizi paylaşın ve en iyi destinasyonlar hakkında ipuçları alın. Yolculuğunuzu daha özgün ve keyifli kılmak için buradayız!

Gezgin Topluluğu Forumlar Konu Dışı Trendyol veya Hepsiburada nasıl satış yapabilirim?

 • Trendyol veya Hepsiburada nasıl satış yapabilirim?

  Posted by Burak Topaloğlu on 27/11/2023 saat 13:28

  Kıymetli arkadaşlar, 2020 yılı maalesef eve kapanma yılı olarak harelde kalacak. Tüm ülkeler karantinaya başladı ve sokağa çıkma yasağı geldi. Artık yeni iş arayışları ortaya çıktı. Bundan sonra evde çalışmaya karar verdim. Trendyol, hepsiburada, n11, gittigidiyor gibi sitelerde nasıl satış yapabilirim? Bu tarz sitelerde satış yapabilmek için şahıs şirketi olmaya gerek var mıdır? Bu konu ile ilgili bilgisi olan var mı?

  Cansu Dandin cevapladı 4 yıl, 2 ay önce 3 Üye · 4 Yanıt
 • 4 Yanıt
 • Ender Çakır

  Üye
  20/03/2020 saat 21:09

  Bahsettiğiniz firmalar için fatura kesme zorunluluğun vardır.

  • Burak Topaloğlu

   Üye
   20/03/2020 saat 21:10

   hadi yaa peki internetten bir şeyler nasıl satabilirim?

  • Ender Çakır

   Üye
   20/03/2020 saat 21:12

   hocam e-ticaret paketi alabilirsin. ama güvenilir firmadan, mesela penta yazılımı istersen araştır. İstanbul Kartalda ofisleri var. Ücretsiz danışabilir fikirlerini yüzyüze veya mailden belirtebilirsin. Her konuda yardımcı oluyorlar. Şahıs şirketi kurmanada gerek yok. En güzel yanları buradan paket aldığında telefondan hiç sıkılmadan kırmadan yardımcı oluyorlar. internetten satış yapacaksan boşuna şahıs şirketi kurarak zarar yapma derim.

 • Cansu Dandin

  Üye
  20/03/2020 saat 21:13

  n11, gittigidiyor, hepsiburada gibi sitelerde satış yapmanız için bu firmaların politikaları gereği fatura kesme zorunluluğunuz var. o yüzden önce e-ticaret ile başlayıp şirkete dönüşüp kendi alanınızda satış yapabilirsiniz. bence böyle daha sağlıklı ve güzel.

Yanıtla: Burak Topaloğlu
Kıymetli arkadaşlar, 2020 yılı maalesef eve kapan…
Vazgeç
Your information: