Gezgin Forum

Kamp, Otostop, Karavan, Tekne, Off-Road, Bisiklet ve Motosiklet seven Gezginlere Özel
Türkiye'nin Bir Numaralı Gezgin Forumu

Gezgin Topluluğu Forumlar Genel Konular Yurtdışı planları yapmak ne kadar doğru?

Etiketler: ,

 • Yurtdışı planları yapmak ne kadar doğru?

   Sİnem güncelledi 5 ay, 1 hafta önce 4 Üye · 4 Gönderiler
 • Can

  Üye
  12 Nisan 2020 saat 18:58

  Merhaba arkadaşlar, pandeminin ne zaman ortadan kaybolacağı belli değil iken şimdiden yurtdışı planı yapmak ne kadar doğru? Uçak biletleri almak, otel rezervasyon yapmak risk teşkil etmez mi? Bu konu hakkında fikirleriniz nelerdir? Sizce şimdiden yurtdışı seyahatleri için rezervasyon yapmak iyi mi kötü mü değerli yorumlarınızı bekliyorum.

 • Melike

  Üye
  12 Nisan 2020 saat 19:04

  Bana kalsa, bu sene için yurt dışı planı yapmak çok yanlış olur, macera arıyorsan tabii o başka bir durum, şimdiden uçak ve otel rezervasyonu yapmak size zarar verir para kaybınız olur. Ülkeler daha henüz hiç bir açıklama yapmamışken, böyle bir adım atmak çokta akıllıca olmaz. Bence 1 sene boyunca yurt dışı için seyahatlerin ertelenmesi gerekiyor. Corona virüs bir anda dünyadan yok olacak bir virüs gibi durmuyor.

 • Furkan

  Üye
  12 Nisan 2020 saat 19:06

  Ben Ekim’e kadar seyahatler açılır gibi bir tahmin yürütüyorum. Tabii ki belli de olmaz. Bilet ve rezervasyon yaptıracak ise kesinlikle, iptal sigortasıda satın alınmalıdır. Bana kalırsa, 2020 yılı için tüm devletler seyahat yasağı uygulamalı bir anda böyle bir şey olur yasaklar kalkarsa ikinci bir virüs dalgası oluşabilir.

 • Sİnem

  Üye
  13 Nisan 2020 saat 15:33

  Yok yok, kesinlikle pandemi yok olmadan yurtdışı için plan yapmayın, Türkiyemizin ve gideceğimiz ülkenin açıklamaları önemli, açıklamalar yapıldıktan sonra plan yapın. Ne aceleniz var, güzel ülkemizi keşfedelim bu sayede, yerli turizm canlansın.

Yanıtla: Can
Your information:

Vazgeç
Tartışma Konusu
0 / 0 gönderi June 2018
Şimdi