Gezginsel Seyahat Forumları

Gezginsel'e hoş geldiniz! Dünyanın dört bir yanından gelen gezginlerle tanışın, seyahat deneyimlerinizi paylaşın ve en iyi destinasyonlar hakkında ipuçları alın. Yolculuğunuzu daha özgün ve keyifli kılmak için buradayız!

Gezgin Topluluğu Forumlar Konu Dışı anksiyete hastasıyım antideprasan kullanmayı önerir misiniz? anksiyete hastasıyım antideprasan kullanmayı önerir misiniz? tartışmasını cevapladı.

  • Fulya

    Guest
    24/03/2020 saat 03:22

    2012 den beri bu illetle yaşıyorum. Yaşamak denirse.. Her an bir şeylere yetişmek zorundaymışım gibi bir kaygı içinde olmak en hafifi. 1 sene arayla 2 defa kliniğe bile yattım. Anksiyete ve panik bozukluk bir arada seyrediyor bende. Düşman başına bile denmeyecek bir durum, bilen bilir. Ne telkin, ne terapi.. Bence tek çare ilaç. Sürekli kullanmıyorum ama özellikle mevsim geçişlerinde ve vitamin eksikliği baş gösterdiğinde ilaca ihtiyaç duyuyorum. Önerim gerçekten sizi anladığına inandığınız bir psikiyatrist ile tedavi başlatmanız. Ve sadık kalın doktorunuza. Çünkü her seferinde ruh halinizi tekrar tekrar anlatmak, sizi daha da kötüleştirebilir. Bende öyle oluyor. Halimi anlattıkça kendime acımaya başlıyorum. İllet bir durum. Kimse bununla sınanmasın