Gezginsel Seyahat Forumları

Gezginsel'e hoş geldiniz! Dünyanın dört bir yanından gelen gezginlerle tanışın, seyahat deneyimlerinizi paylaşın ve en iyi destinasyonlar hakkında ipuçları alın. Yolculuğunuzu daha özgün ve keyifli kılmak için buradayız!

Gezgin Topluluğu Forumlar Konu Dışı duygu durum bozukluğu için öneriler duygu durum bozukluğu için öneriler tartışmasını cevapladı.

  • Fırat

    Guest
    24/03/2020 saat 03:39

    Merhaba arkadaşlar 7 senedir anksiyete(duygu durum bozukluğu) ile mücadele ediyorum ve hiçbir şekilde antidepresan kullanmak istemiyorum fakat oldukça sıkıntılı ve içinden çıkılmaz zamanlarım olabiliyor. Şimdi bu duygu durum bozukluğunun bir hastalık olmadığı anksiyete dediklerini veya okb VS. Tüm hastalık diye gösterilen psikolojik rahatsızlıklar tamamen bir takım tez ve hipotezlerden oluştuğunun farkındayım yani bu hastalık değil o bir gerçek.
    (Hastalık olduğunu ve hormonal dengesizlik sebebiyle oluştuğunu hiçbir bilim dalı bilimsel olarak kanıtlayamamıştır. Sırf ilaç sektörü yaratılması için üzerine psikiyatri dalları oluşturulmuştur ki dünyada en fazla ilaç sirkülasyonu yaratılan bir durum.)