İstanbul’a Yakın Rafting Turları

Hafta sonu eğlencenin suyunu çıkarmak, adrenalin salgılarınızı hat safhaya çıkarmak istiyorsanız size tavsiyem hemen bir rafting turu yapmanız. İstanbul çıkışlı Melen çayı rafting turları fiyat yönünden de oldukça ekonomik.

GENELDE RAFTİNG TURLARININ PRGRAOMLARI

Güne açık büfe sabah kavatlı ile başlıyorsunuz. Kahvaltıdan sonra yapılacak olan köy gezisi hem ısınma olacak hem de köydeki hayat hakkında biraz bilgi sahibi edecek. Köy gezisinin tamamlanması ile rafting heyecanı için başlangıç noktasına doğru hareket edilmekte. Gruplar halinde 6-8 kişilik botlarla hemen rafting yapmaya başlıyorsunuz. Nehir üzerinde verilecek olan molada sımsıcak çay sizler bekliyor olacak.

RAFTİNGİ HERKES YAPABİLİR

Rafting parkuru aslında orta derece ve herkes çok rahat yapabilir. Nehirde yer alan dalgaların boyutu döneme göre değişkenlik göstermekte şu mevsimde yani nisan ayında su oranının fazla olması nedeni ile dalgalar oldukça yüksek.

Genelde bu turlar Rafting parkurunun sona ermesi ile sizler bekleyen açık büfe yemek oldukça zengin yöresel yemeklerden mangalla kadar oldukça keyifli ve özenle seçilmiş menüler bulunmakta. Dileyen misafirlere ücretsiz fotoğraf ve video cdlerinin dağıtılmasının ardından İstanbul’a doğru hareket ediliyor.

Benzer Yazılar

Yanıtlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.