Kamp Arkadaşı Arayanlar – 2020

Kamp Arkadaşı arayan arkadaşlar kampın bir yaşam tarzı olduğunu iyi bilir. Kamp insan sağlığını doğrudan etkiler. Bir çok hastalığı iyleştirir nasıl mı? Madem bütün hastalıkların neredeyse başlangıcı stres ise kamp stresi azaltıyor, doğa stresi azaltıyor demek ki kamp kurmak devasa bir nimet bizim için. Kamp arkadaşı bulup birlikte yürüyerek sağlığınızı, yaşam kaliteinizi uzatın, mutluluğunuzu artırın.

Kamp Arkadaşı Bul – Kamp Arkadaşı Arayanlar burada! Kamp Arkadaşı bulmak için ilan ver!

Kamp arkadaşı, kamp kurmanın temel taşı ve vazgeçilmez öğesidir. Kamp için güvenli arazi ne kadar önemli ise, güvenli arazide kuracağınız kamp içinde bir o kadar sağlam bir kamp arkadaşı bulanız önemlidir. Kamp kurmak, kamp arkadaşı bulmak eğitimi artırır, toplumun medeniyetini artırır. Çünkü kamp arkadaşınız ile hayatta ufakta olsa kalma mücadelesi veriyorsunuz. Paylaşmayı öğreniyorsunuz. Kamp Arkadaşı seçerken tecrübeli veya tecrübesiz seçme olayı sizin tecrübenize bağlı. Eğer çok tecrübeniz yoksa, kamp arkadaşı bulurken teknik ve performans çıtası yükek kamp arkadaşı seçmenizde fayda var. Fakat sizin kamp tecrübeniz varsa tecrübesiz arkadaşlarla da kamp yapabilirsiniz.

Pandemi nedeni ile kamp arkadaşı arayanların sayısı bir hayli artmış durumda, kamp kurmak dünyada evrensel kültürün bir parçası olmuş. Belki ilginç gelecek ama kamp kurmak dünya barışına destek anlamına geliyor benim için. Kamp insanın bedenini etkilediği kadar, psikolojisini, davranış kalıplarını, egosunu hepsine iyi manada etki ediyor. Kamplarda kurulan arkadaşlıklarda bu yüzden çok uzun süreli ve keyifli oluyor.

Peki siz kamp arkadaşınızı seçerken nelere dikkat ediyorsunuz? Kamp arkadaşı arıyor musunuz? Kamp arkadaşı buldunuz mu? Kamp, sabır, sürat, dayanılılık, ustalık ister peki arkadaşınızda böyle özellikler var mı? Yorumlarda belirteseniz sevinirim.

Benzer Yazılar

Yanıtlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.