Tatil Arkadaşı Arayanlar – 2020

Tatil arkadaşı bulmadan önce dikkat etmemiz gerekenler vardır; Türkiye’de bilhassa dünyanın her yerinde çeşit çeşit insan vardır. Tatil için seçeceğimiz yanımızda bulunduracağımız tatil arkadaşının olgun olması, kültür düzeyinin ortalamanın üstünde olması, iletişim yeteneği, yerinde söz söyleme ve dinleme alışkanlığı bulunması oldukça önemlidir.

Tatil Arkadaşı Arayanlar ve Tatil Arkadaşı bulmak istiyorsan buraya tıklayabilirsin.

Tatil arkadaşı bulmak belkide tatil planınız içerisindeki en önemli yapı taşıdır. Çünkü tatilde oluşabilecek tüm sorunların, zorlukların, yalnızlık acısının, endişelerin tek ilacı doğru seçeceğiniz tatil arkadaşınızdır.
2020 yılı pandemi yılında hepimiz çok sıkıldık iyi bir tatile ihtiyacımız olduğu kadar yumak haline gelmiş dertlerimizide dinleyebilecek bir dosta ihtiyacımız var. Tatil arkadaşı bulup, tüm bu dertlerimizi deniz, kum ve güneş eşliğinde kampta veya otelde arkadaşımızda paylaşmak bizi rahatlatacaktır.

Tatil arkadaşı dediğimiz su gibi ekmek gibidir. Tatilimizin vazgeçilmezi tatil arkadaşımızdır. Öyle bir tatil arkadaşı bulmalıyız ki, tek takıldığımızda bile kırılmasın, darılmasın bize kaşrı sevgisi azalmasın. Tatillerimizde, sesiyle, varlığı ile, duruşu ile her zaman yanımız başında olacak tatil arkadaşları bulabilme dileği ile….

Birde bana göre tatil arkadaşı arayanların dikkat etmesi gereken başka bir hususu da anlatarak konuyu bitirmek istiyorum. Tatil arkadaşı arayanların, arkadaşlığın yaşam enerjisi hatta bitmeyen bir heycan olduğunu bilmelerini isterim. Tatilde kim istemez sahip olduğu şeyleri paylaşmayı? Lütfen tatil arkadaşı arayan arkadaşlar, bu konuda dikkat edin ve tatil arkadaşınızı üzmeyin, yaşam enerjinizi sonlandırmayın. Tatil arkadaşlığı asla ve asla ekonomik ve sınıfsal bir ayrıma tabi tutulmamalıdır.

Benzer Yazılar

Yanıtlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.