Antalya’nın En İyi 10 Kamp Alanı

Tatilcilerin en sık seçtiği Antalya’da en iyi kamp alanı bulabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Birbirinden özel güzellikleri yaşamak size iyi gelecektir.

Antalya'nın En İyi 10 Kamp Alanı İçerik Listesi

Olympos Kamp Alanları

Kendi içerisinde de farklı bölümleri bulacağınız Olympos kamp alanları, sizi tarihten de esintilerle bir arada bırakıyor. Her sene çok sayıda ziyaretçinin geldiği kamp alanlarında dilediğiniz kadar zaman geçirebilirsiniz.  Google arama olarak yazarsanız bir çok kamp alanını listelemiş olursunuz

Korsan Koyu Kamp Alanı

Saklı cennetlerden biri olan Korsan Koyu, son zamanlarda sıkça ziyaretçi alıyor. Bu eşsiz manzarası olan yerde kamp yapmak size ayrı bir keyif verecektir.

Çıralı-Yanartaş Kamp Alanı

Denizi ve farklı görüntüleri birlikte bulacağınız Çıralı Kamp Alanı’nda yanan taşları mutlaka görmelisiniz. Türkiye’nin en güzel kamp alanları arasında da yer alan Çıralı’yı mutlaka değerlendirmelisiniz.

Kaş Camping

Kaş kamp alanı için birçok seçeneğiniz bulunuyor. Merkezi alanlarda kamp yapabileceğiniz gibi daha iç kesimlerde seçenek de bulabilirsiniz. Çadırınızla eşsiz manzaraya bakarak mükemmel zaman geçirebilirsiniz. 

İncekum Orman Kampı

Uzun bir sahil olmasıyla dikkat çeken İncekum, kamp yapmak isteyenlerin sıkça ziyaret ettiği bir alandır. Burada ister kendiniz ister arkadaşlarınız, sevgiliniz, eşinizle beraber stres atabilirsiniz.

Maden Koyu Kamp Alanı

Atbükü Koyu olarak da bilinen Maden Koyu, Kemer ilçesine bağlı ve popüler kamp alanlarından biri. Uzun kumsal eşliğinde kendinizi başka bir dünyada gibi hissedeceksiniz.

Demre Limanı Kamp Alanı

Yeşile ve suya bolca doyacağınız bir yer sizi bekliyor. Antalya’ya 130 km mesafesi olan bu kamp alanında yeme içme alanları gibi ihtiyaçlarınız karşılanıyor.

Side Kamp Alanı

Çekici bir mimarisi olan Side’de kamp yapmak size ayrı bir keyif verecektir. Denize yakın bir yer belirleyerek kampın tadını çıkarmalısınız.  Civardaki tarihi yapıları değerlendirmeyi unutmayın. Google Side kamp alanı yazıp bir çok alanla karşılaşabilirsiniz.

Sarısu Plajı

Merkeze yakınlık açısından en avantajlı kamp alanı olarak Sarısu’yu değerlendirebilirsiniz.  Günübirlik ya da daha uzun bir süre için denizle ormanlık alanı birlikte bulabilirsiniz.

Avlan Gölü Kamp Yeri

Elmalı ilçesinde yer alan Avlan Gölü, bolca sedir ağacına rastlayacağınız bir yer… Derin bir sessizlik arıyorsanız Antalya en iyi kamp alanları içinde mutlaka değerlendirmelisiniz.

Benzer Yazılar

Yanıtlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Doğa aşığı biri olarak söyleyebilirim Antalya’da çok güzel kamp atılacak yerler var. Bu listeyi hazırlayanların ellerine sağlık bir doğa aşığı olarak çok beğendim. Biz geçen sene biraz farklılık yapıp Antalya’nın Konyaaltında plajda kamp kurduk. Gece kamp kurmamıza izin verdiler sabah erkenden toplamak şartıyla düşünen arkadaşlar olursa Konyaaltında plajda veya plaja yakın yerlerde kamp kurabiliyorsunuz, çok arsa ve boş arazi var. Mutlaka değerlendirin, umarım dünyamız eski sağlığına bir an önce kavuşur.

  2. Harika bir konu ya hepsini favorilere ekledim Antalya aşığıyım hele konyaaltı ve muratpaşa ne güzel anılarım oldu, konyaaltında kamp kurmuştuk ah üniversite yılları teşekkürler!! ama bir kaç kamp eksik onları da eklemelisiniiiz