Bodrum’un En İyi 10 Kamp Alanı

Bodrum ülkemizin turistik anlamda en özel yerlerinden biri olmasının yanında sahip olduğu birbirinden güzel ve ilgi çekici kamp alanları ile dikkat çekiyor.

Bodrum kamp alanlarının en önemli özelliği doğal güzellikleri en üst seviyede sunmasının yanında kamp olanakları anlamında dünya standartlarını yakalaması oluyor. Bodrum’un en iyi 10 kamp alanı ise şu şekildedir;

Bodrum'un En İyi 10 Kamp Alanı

Gümbet Zetaş Kamp Alanı

Bodrum Gümbet’te bulunan bu kamp alanı hem kamp yapmak hem de eğlenceli zaman geçirmek isteyen kamp severlerin ilk tercih noktası oluyor. Gümbet sahiline ve barlara sadece 2 dakika mesafede olan bu kamp alanı, kamp ve eğlence ortamını bir arada yaşamak isteyenler için iyi bir alternatif oluyor.

Vosvos Camping ve Sanat Köyü Kamp Alanı

Bodrum’a 15, Turgutreis’e 6 km mesafede olan bu kamp alanı doğa ile iç içe yapısı ile zeytin ağaçları arasında bir kamp yapma imkânı sunuyor. Bu kamp alanında çeşitli atölyelerde bulunuyor. Bu sayede klasik kamp yaşantısından çok daha fazlasına sahip olabiliyorsunuz.

Volo Camping Kamp Alanı

Gürece antik kenti güzergâhında yer alan bu kamp alanı alternatif bir kamp yapmanıza olanak sağlıyor. Bu kamp alanında bulunan çadır ve bungalov tarzı yapılarda kamp yapabiliyorsunuz.

Bodrum Çadır Kampı

Bodrum Turgutreis’de bulunan Bodrum Çadır Kampı doğa ile iç içe bir kamp yapma imkânı sunarken ayrıca kamp alanında bulunan bisiklet parkurunda gezebilir, dalış ve yoga gibi aktivitelere de katılabilirsiniz.

Şafak Camping Kamp Alanı

Bodrum’un en muhteşem manzaralarından birine olan Güvercinlik Koyu’nda yer alan Şafak Camping görsel bir lezzet sunarak son derece huzurlu bir kamp yapma olanağı sağlıyor. 

Çınar Kamp Alanı

Bodrum Bitez sahilinde yer alan Çınar kamp alanı deniz sıfır bir şekilde çadırınızı kurarak eşsiz bir kamp yapma imkanına sahip olmanızı sağlıyor.

Kaktüs Kamp Alanı

Bodrum Gümbet’te yer alan bu kamp alanı hem ekonomik olması hem de kalabalıktan uzak bir kamp yapma imkânı sunması ile huzur arayanların ilk tercih noktası oluyor.

Bodrum Masalı Camping Kamp Alanı

Doğa ile baş başa bir kamp deneyimi yaşamak isteyenler için oldukça ideal olan bu kamp alanı aynı zamanda sunduğu imkânlar ile birlikte kamp yapan kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.  Burada karavan kampı da yapılabiliyor.

Ilgınlar Camping Kamp Alanı

Ilgınlar plajının yanında yer alan bu kamp alanı dağ ve deniz manzarasını aynı anda sunması ile dikkat çekiyor. Çadır ve bungalov seçeneklerinin bulunduğu bu kamp alanında wi-fi imkanı da sunuluyor.

Ecofarm Camping Kamp Alanı

Ecofarm Camping kamp alanı ister kendi çadırınızı kurabileceğiniz isterseniz de hostel ya da bungalowda konaklama yapabileceğiniz bir yerdir. Kamp alanında yer alan tuvalet ve tuş yerleri oldukça bakım ve temizlidir. Ayrıca kamp alanına genel temizliği sürekli olarak yapılıyor.

Bodrum kamp yerleri açısından Türkiye’nin en iyi şartlarına sahip merkezlerin başında geliyor.

Benzer Yazılar

Yanıtlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.